O Nás

kdo jsme?

Jsme malá rodinná firma s kvalitními zkušenostmi v oboru. Náš skromný tým je mladý, flexibilní a vyhledává inovativní prvky a řešení. K práci přistupujeme s největší precizností, na které si zakládáme – to z nás dělá profíky. Záleží nám na odvedené práci, jelikož to tvoří naši vizitku a posouvá nás to dál. Naší motivací jsou spokojení zákazníci a proto nás baví to, co děláme a jak to děláme.

díky nám budete vidět

Ať už sháníte reklamní produkty (letáky, bannery, poutače a jiné tiskoviny) nebo prostě jenom chcete ukázat světu Váš brand, tak díky nám budete vidět! Vytiskneme a nalepíme či polepíme cokoliv a to jak v interiéru tak i v exteriéru. Máme za sebou už několik instalací na projektech velkých firem jako je např. Metrostav nebo Albatros Design. 

od návrhu po realizaci

S návrhem i realizací si nelámejte hlavu. Od prvotního konceptu a designu klientova požadavku zpracujeme celý návrh, který následně zrealizujeme do posledního puntíku. Vždy se řídíme konkrétním přáním každého jednotlivého zákazníka a pokud je to v našich silách a strojích, dokážeme vyhovět jakémukoliv požadavku. Náš tým je plně flexibilní a sestaví Vám návrh jak na klíč, tak i dle pevného zadání. S klienty rádi spolupracujeme, tak se nás nebojte oslovit! 

mahjong ways 2